HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd.

Etikettmärkt. Lampan har tre hängande ljusskärmar som är kopparfärgade. Stommen är i teak. Höjd 26 cm, diameter 45 cm. Reglerbar höjd med sladdar ca max 115 cm.

Konditionsrapport

Färgbortfall. Repor. Slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V31

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Lisa Mothander

    Lisa Mothander

    lisa.mothander@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    2 200
    207 EUR
    231 USD

    Budhistorik (8 bud)
    718 apr 14:472200SEK
    618 apr 5:302000SEK
    Acceptpris på 2 000 SEK uppnåddes
    517 apr 22:591000SEK