FREDERICK RICHARD LEE, olja på duk, signerad.

Landskap med boskap utanför stad. 62 x 89 cm.

Konditionsrapport

Retuscher, krackelerad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T6

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Jinnerot

    Johan Jinnerot
    Specialist äldre konst

    johan.jinnerot@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 10 000 SEK

    Slutpris

    29 500
    2 743 EUR
    3 061 USD

    Budhistorik (39 bud)
    11A22 maj 18:4329500SEK
    922 maj 18:4328500SEK
    11A22 maj 18:4327500SEK
    Acceptpris på 8 000 SEK uppnåddes