115125

Bord. 1950/60-tal.

Bord. 1950/60-tal.
Bord. 1950/60-tal.
Bord. 1950/60-tal.

Oregelbunden form. Perstorpsskiva. Svarvade svärtade ben. L ca 55, h 42.

Smutsig skiva. Senare bemålning. Slitage.

Utropspris
500 SEK