115135

VAS, porslin, empirestil.

Vas, porslin, empirestil.
Vas, porslin, empirestil.
Vas, porslin, empirestil.

Delvis förgylld och svartmålad. H 33.

Något slitage.

Utropspris
1 500 SEK