Fanerat med makassar, mahogny, valnöt mfl träslag, front med tre dörrar, fanerad runt om (kan stå fritt), längd 139, bredd 51, höjd 67 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Smärre slitage. Mindre fanerlagning vid foten
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.