THERESIA HVORSLEV, Collier sterlingsilver
Stämplat Theresia, MEMA, Lidköping 1977. Hängen höjd 3-4 cm. Total längd 39 cm Etui medföljer. Vikt 108 gram
Bruksslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10