Silver Övrigt
1151437
AXEL EDVARD ERIKSSON, handvåg, silver och stål. Stockholm 1928.

Vågen har två vågskålar i silver, vikt 20 gram, bredd 8 cm. Höjd hela vågen 25 cm.

Bucklor. Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK