TAKLAMPA, 1940-tal.

Stomme av mässing. Fem ljusarmar. Skärmar av bärnstenstonat stjärnmönstrat glas. Diameter 65 cm, höjd 77 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H153

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Jessica Löfgren

    Jessica Löfgren

    jessica.lofgren@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    1 000
    95 EUR
    108 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (1 bud)
    111 apr 21:341000SEK