Design Övrigt
1151624
TAKLAMPA, 1940-tal

Stomme av mässing. Fem ljusarmar. Skärmar av bärnstenstonat stjärnmönstrat glas. Diameter 65 cm, höjd 77 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK