Design Övrigt
1151630
TAKLAMPA, 1900-talets mitt

Stomme av mässing. Fem ljusarmar med kupor a opalinglas med dekor av gula löv. Diameter 56 cm, höjd 50 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK