Möbler Hyllor & Bokhyllor
1151732
VÄGGHYLLA, gotisk stil, omkring 1900.

Hylla med rikt skuren, delvis bemålad spetsbågsdekor i ek. I övrigt furu. Bredd 63, djup 24, höjd 33 cm.

Omarbetad och kompletterad. Slitage, skador och färgbortfall.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK