115183

Gideon Börje

(Sverige, 1891-1965)
Gideon börje, olja på duk. sign.

GIDEON BÖRJE, olja på duk. Sign.

Utsikt över park. 59,5 x 36,5.

Färgbortfall.

Utropspris
4 000 SEK