FIGURINER, 4 st, porslin Meissen, England och Österrike 1800/1900-tal

Meissen Cubido-figurine, längd 20 cm.
Staffordshire Par, höjd 15 cm.
höjd 14 cm.
Dandy figurine, höjd 14 cm.

Smärre slitage. Stafforshire herrfigurin med lagning.

Utropspris
300 EUR