Konst Övrigt
1151900
Anneli Qveflander
(Född 1929)

ANNELI QVEFLANDER, 2 st, blandteknik på skiva, signerad och daterad -83

Blommor, 60 x 153 cm + 120 x 70 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Ställvis blekt.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T42
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

6 dagar 14 timmar
30
322
34
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 35 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
23 maj 22:47
30 EUR