1151902
Anneli Qveflander
(Född 1929)

ANNELI QVEFLANDER, blandteknik på skiva, 1980-tal.

Blomma, 130 x 78 cm

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
300 EUR