Konst Grafik
1151993
Pablo Picasso
(1881-1973)

PABLO PICASSO, efter, färglitografi, ur Verve nr 29-30 daterad 27.1.54 i trycket.

Sittande figurer. Bladstorlek 26,5 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T1
Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

8 dagar 16 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)