Skåpet är fanerat med mahogny, två dörrar varav en med spegelglas och bakomliggande hyllor. Fyra lådor, beslag av mässing. Bredd 102, djup 49, höjd 195 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage och skador. Lös list och hyllplan medföljer.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.