1152066
Jorma Turtiainen
(Född 1936)

JORMA TURTIAINEN, olja på duk, signerad och daterad 1990.

"Juoksija". 64 x 57 cm.

Smärre slitage. Oinramad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I23
Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 700
160
180
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
17 jun 18:56
1 700 SEK
17 jun 9:57
1 600 SEK
14 jun 7:47
1 500 SEK
12 jun 18:47
300 SEK