HANS ANDERSEN, bord för Artex Danmark 1960-tal.
Teak samt svart formica. Bär tillverkarens stämpel Diameter 36 cm. Höjd 45 cm.
Åldersrelaterat slitage ja jälkiä.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10