JULIAN OPIE, 12 st skulpturer i akrylplast, ej signerade eller numrerade.
"Aniela statuettes". Varierande storlek, ca 20 x 8 cm till 15 x 8 cm.
Skicket gott, vissa med skyddsplasten kvar. Kommer i originalkartong.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
5 000 SEK