Belysning Taklampor
1152153
TAKLAMPA, Art Déco, 1920-30-tal

Stomme av patinerad brons. Skiva av råglas. Fem ljuspunkter. Diameter 55 cm, höjd 35 cm.

Ställvis slitage. Ej funktionstestad.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 500 SEK