1152157
Stig Lindberg
(1916-1982)

STIG LINDBERG, servis 17 dlr "Tahiti", Gustavsberg porslin 1900-talets senare del

Bestående av;
1 sockerskål,
1 gräddkanna,
6 assietter,
9 koppar med 10 fat.

Bruksslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
9 000 SEK