POTTSKÅP, rokokostil, 1800-tal.

Skåp med målad dekor i kinesiserande stil. Bredd 38, djup 37, höjd 82 cm.

Renoverat. Kompletterat. Skador. Lagningar. Slitage.

Klubbat pris
450
39
41
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
27 jul 2019 19:04
450 SEK
27 jul 2019 19:04
400 SEK
25 jul 2019 9:00
350 SEK
19 jul 2019 22:37
300 SEK