JUHANI PALMU, sk terragrafik, signerad och numrerad 95/220.
"Poissaolevana katson muualle" (Frånvarande tittar jag annanstans). Bildstorlek 46x37 cm.
Helhetsintrycket är gott.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10