Fanerat med valnöt. Dörrpar med infällda speglar, bakomliggande lådor och dörrar. En låda under dörrpar. Skuren dekor. Bredd 126, djup 66, höjd 206 cm. Nyckel finns.
Slitage. Repor. Märken. Lås kärvar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.