GOLVLAMPA, Cottex, 1900-talets andra hälft.

Kromad metall. Rund fot av marmor. Fem ljusarmar. Märkt. Höjd ca 200 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Repor.

Klubbat pris
2 600
231
241
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
5 aug 2019 18:06
2 600 SEK
5 aug 2019 16:56
2 400 SEK
5 aug 2019 0:12
2 200 SEK
5 aug 2019 0:12
2 000 SEK
5 aug 2019 0:12
2 000 SEK
4 aug 2019 21:26
1 600 SEK
4 aug 2019 21:26
1 500 SEK
4 aug 2019 20:10
550 SEK
4 aug 2019 20:10
500 SEK
3 aug 2019 19:23
450 SEK
3 aug 2019 11:55
400 SEK
2 aug 2019 21:41
350 SEK
1 aug 2019 21:25
300 SEK