Rektangulär, front med gåvoinskription, 22,5x15,5x7,5 cm, total vikt ca 1500 gram
Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Repor. Senare gravyr.
Gåva från Hambros bank Ltd till Sydkraft vid deras 75-års-jubileum.EON, tidigare Sydkraft
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10