KANDELABRAR ett par Gusum modell 7 omkring 1900

För tre ljus vardera, höjd ca 38 cm

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Klubbat pris
3 000
266
278
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
24 jun 2019 18:43
3 000 SEK
24 jun 2019 18:05
2 200 SEK
23 jun 2019 14:49
2 000 SEK
22 jun 2019 0:11
650 SEK
21 jun 2019 14:52
600 SEK
20 jun 2019 23:24
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13