LJUSSTAKAR två st senbarock 1700-tal

Mässing, höjd ca 15,5 cm

Bruksslitage. Repor. Märken. Lagningar. Delvis omarbetade

Klubbat pris
3 400
302
315
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
9
18 jun 2019 16:22
3 400 SEK
8
18 jun 2019 16:21
3 200 SEK
18 jun 2019 16:20
3 000 SEK
8
18 jun 2019 16:20
3 000 SEK
17 jun 2019 23:38
2 800 SEK
17 jun 2019 18:27
2 600 SEK
17 jun 2019 18:27
2 500 SEK
16 jun 2019 18:28
2 400 SEK
13 jun 2019 20:39
2 200 SEK
12 jun 2019 23:54
2 000 SEK
11 jun 2019 22:25
1 100 SEK
11 jun 2019 22:01
550 SEK
11 jun 2019 17:48
500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13