VINKYLARE barock-stil 1800-tal

Mässing, oval med godronnerat liv, hänklar, tassfötter, längd 38 cm

Åldersrelaterat slitage. Lagningar. Möjligen senare fötter

Klubbat pris
1 300
115
122
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
22 jun 2019 18:06
1 300 SEK
22 jun 2019 11:56
1 200 SEK
18 jun 2019 21:29
1 100 SEK
15 jun 2019 23:20
1 000 SEK
14 jun 2019 22:10
700 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13