1152990
Mikko Oinonen
(1883-1956)

MIKKO OINONEN, olja på duk, signerad och daterad 1930

Fors, 54x66 cm.

Smärre slitage.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)40 555 1334

Slutpris
400
4 255
451
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (8 bud)
13 jun 20:58
400 EUR
13 jun 20:58
380 EUR
13 jun 20:56
350 EUR
13 jun 20:55
300 EUR
13 jun 20:55
250 EUR