Möbler Stolar
1153008
STOL, hardwood. Kina, 1900-tal.

Rikt skulpterad ryggpanel med fladdermus, frukter samt ruyistavar. Betsat trä. Sitthöjd 51. Bredd 65. Höjd 88 cm.

Slitage. Skada. Repor. Märken. Renoverad.

Slutpris
4 200
395
445
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
17 jun 15:40
4 200 SEK
17 jun 15:40
4 000 SEK
12 jun 22:27
3 836 SEK
12 jun 22:27
3 636 SEK
11 jun 7:25
3 200 SEK