1153107
Seppo Arina
(Född 1922)

SEPPO ARINA, olja på duk, signerad och daterad -50.

Musslor, 38 x 46 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T44
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 18 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
300 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 30 EUR. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)