David Budd

(USA, 1927-1991)
David Budd
(USA, 1927-1991)

DAVID BUDD, olja på duk, signerad och daterad -60 a tergo.

Carson City. 130 x 161 cm.

Lagad duk.

Utropspris
30 000 SEK