Skåpet är fanerat med olika träslag. Dörrparet har ett motiv med vy över Stockholm i intarsia. Underrede med kannelerade kopplade ben. Bredd 125, djup 42, höjd 115 cm. Nyckel finns.
Smärre slitage. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.