Silver Ljusstakar
1153140
LJUSSTAKE, paktong, Erik Nordgren, Jönköping, (1817-1847).

För två ljus. Bredd 25. Höjd 10 cm.

Visst slitage, smärre bucklor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L18
Maria Ribeiro
Maria Ribeiro
+46 (0)739 40 08 21

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
168
188
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
19 maj 8:46
1 800 SEK
19 maj 8:46
1 700 SEK
19 maj 8:46
1 600 SEK
18 maj 17:08
1 500 SEK
17 maj 16:46
1 000 SEK