Silver Ljusstakar
1153140
LJUSSTAKE, paktong, Erik Nordgren, Jönköping, (1817-1847).

För två ljus. Bredd 25. Höjd 10 cm.

Visst slitage, smärre bucklor.

Utropspris
2 500 SEK