1153148
BORDSPENDYL, 1800-talets slut.

Bronserad vitmetall och alabaster. Med kupa av glas på sockel av trä. Pendel medföljer. Bredd 25. Djup 10. Höjd 25 cm. Kupa med sockel bredd 25, höjd 43 cm. Nyckel finns.

Slitage. Ej funktionstestad. Retuscher. Smärre nagg.

Placering: Visas på begäran
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

4 dagar 4 timmar
350
33
37
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
17 jun 15:08
350 SEK
15 jun 22:26
300 SEK