Konst Grafik
1153269
Lars Jonsson
(Född 1952)

LARS JONSSON, färglitografi signerad och numrerad 100/220

Fågelunge på strand, bildyta 39 x 56 cm

Ej examinerad ur ram.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - T25
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
2 200
205
229
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
13 maj 20:20
2 200 SEK
8 maj 22:50
2 000 SEK
7 maj 23:07
1 000 SEK