Benställning av ek, rygg och sits av formpressad teak. Stämpelmärkt Bramin, Made in Denmark. Sitthöjd ca 44,5 cm.
Slitage. Repor. Fläckar. Lagningar vid fäste till benställning. Undersida med smärre fanerskador. En sida med skador vid ryggens böj.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10