Röd botten botten med polykroma blommande träd, medaljonger med molnband och arabesker. Bred huvudbård med stiliserad växtranka och kartuscher med molnband och palmetter.
Något slitage. Smutsig. Fläckar. Malskador. Skadad långsida. Trampveck.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.