1153594
LJUSSTAKAR 4 st snarlika senbarock 1700-tal

Mässing, höjd ca 13-16 cm

Nagg. Märken. Bucklor. Någon borrad Åldersrelaterat slitage. Lagning. Bristningar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
5 000 SEK