VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal.

VITRINSKÅP, tidigt 1900-tal.

Vitrinskåp med stomme av furu, sidor och två dörrar med glas. Invändigt med glashyllor. Bredd 54, djup 33, höjd 84,5 cm.

Renoverat och kompletterat, avlutat. Trästommen med smärre skador, hyllplanen med nagg.

Utropspris
3 000 SEK