Konst Grafik
1154207
Philip von Schantz
(1928-1998)

PHILIP VON SCHANTZ, färglitografi, signerad, daterad -80 och numrerad 109/160.

Stilleben med vindruvor. Bildstorlek 51 x 72 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Anna Heathcote-Ball
Anna Heathcote-Ball
+46 (0)760 52 23 55

Utropspris
4 000 SEK