Invändigt förgylld bägare med riklig graverad dekor och monogramgravyr, höjd 8 cm.
Skål på fot, invändigt förgylld, höjd 7,5 cm.
Cigarettetui med krönt monogram och tulpan i relief, 8,5x6 cm.
Två sigillstampar, ena ostämplat silver, längd ca 7 cm var.
Smärre slitage/ sedvanligt slitage. Graveringar.