Design Övrigt
1154516

Ludvig Löfgren

(Sverige, Född 1972)
LUDVIG LÖFGREN, "Eagle", skulptur, glas och vitmetall, signerad och numrerad 8/43.

Längd 55 cm. Monterad på en svart filtklädd träplatta, 56x69 cm.

Svart tyg med mindre slitage.

Utropspris
16 000 SEK