Tvådelat skåp med en två dörrar och räfflad dekor. Bakomliggande hyllor. Bredd 91, djup 61, höjd 210 cm. Nyckel finns.
Renoverat och kompletterat. Smärre skador, lagningar och slitage. Nyckel till nedre dörr ej i funktion.