Möbler Fåtöljer & Soffor
1154585

VILSTOL DUX 1900-talets senare del

Vilstol dux 1900-talets senare del.

Stomme av bambu och rotting, lösa dynor märkta DUX, sitthöjd ca 40, armstöd 51, total höjd 83 cm

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Repor. Märken. Läderremmar med slitage

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK