Stomme av bambu och rotting, lösa dynor märkta DUX, sitthöjd ca 40, armstöd 51, total höjd 83 cm
Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Repor. Märken. Läderremmar med slitage
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10