Smycken Ringar
1154621
Jacqueline Rabun
(Född 1961)

GEORGE JENSEN, Jacqueline Rabun, 'Cave' armring, sterlingsilver samt 18K guld.

No 509. Stämplad GJ, 925 S, 509 S. Innerdiameter 6 cm. Vikt 33 gram. Ask Georg Jensen.

Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Slutpris
3 400
320
360
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
12 jun 16:21
3 400 SEK
9 jun 21:36
3 200 SEK
9 jun 20:01
3 000 SEK
7 jun 10:35
2 000 SEK