Design Övrigt
1154697
Sven Wejsfelt
(1930-2009)

SVEN WEJSFELT, figurin/skulptur, stengods, Gustavsberg.

"Aborre (Perca fluviatilis)". Stämplad undertill. Träställning medföljer. Längd totalt 40 cm.

Obetydligt ytslitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK